FOTO/ Jennifer Lopez 'tërbon' plazhin, tregon asetet bombastike si vajze e re

FOTO/ Jennifer Lopez 'tërbon' plazhin, tregon asetet bombastike si vajze e re

19:16, 12/03/2019

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fejuar dhe pas kësaj ata kanë zgjedhur që të pushojnë në Ishujt  Bahamas, ku këngëtarja e famshme nuk ka nguruar të tregojë asetet e saj bombastike

Ata kanë nisur pushimet e tyre të hënën pavarësisht, se kishte thashetheme se ka pasur tradhti në mes të çiftit.

Lopez (49) ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm me bikini blu, ndërsa ka pasur një unazë esmeraldi me 15 karat ari.

Çifti janë parë sot në plazhin e Baker’s Bay, ku janë duke qëndruar që nga java e kaluar.

Ylli i “Second Act” u shfaq me syze si të pilotëve dhe vëthë, ndërsa ka treguar kaçurrelet e saj prej ari.

A-Rod kishte veshur pantallona të shkurtra të zeza dhe syze dielli reflektive, ndërsa shfaqet duke marrë rreze dielli në shezlong.

E sotmja ishte një ditë pas thashethemeve, ku flitej se ish-ylli i bejsbolli e kishte tradhtuar J.Lo-në me ish-gruan e Cansecos, Jessica, me të cilën ai u shkurorëzua më 1999.

Megjithatë, çifti është dukur bukur dhe pa probleme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment