FOTO/ Incidenti, i ftuari vë në siklet Arbanën

FOTO/ Incidenti, i ftuari vë në siklet Arbanën

23:17, 09/03/2019

Emisioni ‘Dua të bëj të lumtur’ është një nga emisionet më të kontestuara, qoftë për shkakun se në të bëjnë pjesë njerëz të thjeshtë, apo edhe për vetë formatin e emisionit.

Shpesh emisioni akuzohet për krijimin ‘artificial’ të momenteve dramatike.

Një incident i tillë i ka ndodhur moderatores Arbana Osmanit me njërin nga të ftuarit.

Image

Një djalë së bashku me partneren e tij kishte vendosur të thërrite vëllain e tij të para-lizuar për ta falënderuar.

Por teksa ai hyn, dhe Arbana e pyet nëse e e priste këtë surprizë, përgjigja e tij e ka kapur disi të papërgatitur moderatoren.

 ‘Me vëllain erdha’, thotë për një moment i ftuari.

Menjëherë, moderatorja për të dalë nga situate u mundua të shpjegojë që kjo është një teknikë e emisionit, por më kot.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco