FOTO/ Kur gjatësia nuk është gjithmonë e mirë

FOTO/ Kur gjatësia nuk është gjithmonë e mirë

20:30, 09/03/2019

Të gjithë duan të jenë të gjatë, por edhe kjo veçori jo gjithmonë është plus për njeriun.

Ka shumë raste e situata ku njerëzit shtatlartësia i vë në siklet.

Fotot e mëposhtme tregojnë që, edhe shtatlartësia ka disavantazhet e veta.

Por kini mendjen! Kush është mbi 1.9 metra i gjatë i shpëton detyrimit për vendosjen e rripit të sigurimit dhe kështu shmang edhe gjobat e mundshme. Përveçse, faktit që femrat i adhurojnë meshkujt e gjatë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco