FOTO/ Kendall Jenner i nxjerr zbuluar të gjitha përpara pasqyrës

FOTO/ Kendall Jenner i nxjerr zbuluar të gjitha përpara pasqyrës

17:13, 09/03/2019

Kendall Jenner ka realizuar një fotosesion të ri për linjën e re të veshjeve të markës “Adidas”.

Ajo ndau me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet me bikini blu dhe një xhaketë sipër.

Bikinit e rrezikuan modelen pasi gati ia zbuluan pjesët intime në pozën që ajo mori para pasqyrës.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco