VIDEO/ Lady Gaga dhe Bradly Cooper çifti më i ri showbizit?

VIDEO/ Lady Gaga dhe Bradly Cooper çifti më i ri showbizit?

10:11, 25/02/2019

Tre ditë më parë përfaqësuesit e Lady Gaga konfirmuan ndarjen e saj nga i fejuari, Christiano Carino.

Dhe gjithë ndjekësit e saj menduan se kjo ndarje erdhi pasi Lady Gaga dhe aktori Bradly Cooper janë në  një lidhje.

 Kjo romancë e këngëtares dhe e aktorit ka lindur gjatë filmit ‘A Star Is Born’.

Por debutimi që bënë mbrëmë në ndarjen e çmimeve’ Oscar’ të këngës Shallow dyshimet u shtuan më shumë.

Gjatë performancës ato gati po putheshin në momentin kur ato po mbaronin debutimin dhe midis tyre dukej qartë se kishte kimi.

Sipas ‘The Sun’ thuhej se bashkëshortja e Bradly Copperit Irina Shayk është ndjerë xheloze në ato çaste.

Pas kësaj performancës rrjeti 'shpërtheu' me fjalët 'Bradly Cooper dhe Lady Gaga janë në një lidhje'.

’Bradly Cooper do të lërë gruan e tij’,

’Së shpejti Bradly Copper dhe Lady Gaga do të jenë çifti më i ri ‘

'Performanca e Shallow ishte e gjitha.Lady Gaga dhe Bradly Cooper kanë kimi’ kanë shkruajtur fansat e tyre në rrjete sociale.

 


 

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco