FOTO/ Kendall Jenner nuk i lë vend imagjinatës,shkëlqejnë yjet në after party-t të çmimeve Oscar

FOTO/ Kendall Jenner nuk i lë vend imagjinatës,shkëlqejnë yjet në after party-t të çmimeve Oscar

09:41, 25/02/2019

Ngjyrat që mbizotëruan këtë vit në tapetin e kuq ishte e zeza dhe metalizato, ngjyra që shumë stilist e kanë sjell dhe në koleksionet e tyre të fundit si Armani, Versace etj.

Ajo që rrëmbeu vëmëndjen ishte Kendall Jenner e cila nuk i kishte lënë vend imagjinates me fustanin që mbante të veshur.

Më poshte mund të shihni të gjitha veshjet e yje në parpakalimin mbi tapetin e kuq.

Image

Kendall Jenner

Image

Lady Gaga

ImageEmily Ratajkowski

Image

Rosie Huntington-Whiteley dhe bashkëshorti i saj aktori Jason Statham

Image

Rita Ora

Image

Kate Beckinsale

Image

JLo

Image

Liam Hemsworth dheMiley Cyrus

Image

Emily Ratajkowski

Image

Renee ZellwegerImage

Kate's

Image

Chrissy Teigen dhe John Legend 

Image

Kendall Jenner dhe mamaja e saj, Caitlyn Jenner/ Burimi The Sun

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco