FOTO/ Po vjen ‘bomba’ e rradhës/ Madona në një bashkëpunim me  Malumën

FOTO/ Po vjen ‘bomba’ e rradhës/ Madona në një bashkëpunim me Malumën

08:36, 25/02/2019

Ylli i muzikës pop Madona e cila edhe pse ka dekadë në tregun muzikor është e pëlqyer dhee ndjekur edhe nga të rinjtë.

Këngëtarja pritet që këtë vit të sjell një album të ri nga koha që ka kalur në Portugali.

Gjithashtu këngëtarja ka ndarë dhe një tjetër lajm shumë të gëzueshëm me fansat e saj  që është bashkëpunimi më këgëtarin e njohur të muzikës ‘reggaeton’   dhe i pëlqyer shumë nga femrat  Maluma.

Madonna ka publikuar dy foto, në të cilat shihet duke punuar në studio me artistin e ri.

Këngët latine dhe të stilit ‘reggaeton’ janë shumë të rralla në repertorin muzikor të Madonna-s dhe prandaj pritet me padurim të zbulohet se në çfarë forme do të shfaqet këtë herë përkrah Malumas.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco