Bënte jetë luksoze Viola Spiro ndahet nga i dashuri, çfarë ndodhi

Bënte jetë luksoze Viola Spiro ndahet nga i dashuri, çfarë ndodhi

08:19, 25/02/2019

Moderatorja Viola Spiro është gjendur shpesh herë në qëndër të mediave rozë për shkak të lidhjes të saj me të dashruin Valentin Selaj. 

Ata ishin parë shpeshherë në shoqërinë e njëri tjetrit dhe jo pak herë Viola është përfolur për jetën luksoze që ajo bëntë.

Image

Image

Pas lirimit nga burgu të Valentinit çifti u fotografua sërish bashkë në një nga lokalet e Tiranës.

Por burime për “Panorama Plus” kanë pohuar se çifti është ndarë, duke mos e kaluar as festën e Shën Valentinit së bashku.

Po ashtu, sipas burimeve në fjalë Valentini ka nisur një lidhje të re dashurie.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco