FOTO/ Një infermiere seksi për të shëruar Juventusin

FOTO/ Një infermiere seksi për të shëruar Juventusin

23:22, 24/02/2019

Juventusi është “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampionëve, por ja tek vjen menjëherë një “infermiere”, për të kuruar bardhezinjtë.

Bëhet fjalë për modelen e njohur të Play Boy-t, Sparkling Giorgina, e cila ka realizuar një set vërtetë “të nxehtë” fotografik, e veshur si një infermiere.

Giorgina është një tifoze e “zjarrtë” e Juventusit dhe siç tregohet edhe nga Instagrami i saj, shkon shpesh në stadium për të mbështetur të besuarit e Allegrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco