E tradhtoi me të dashurin, Khloe Kardashian hakmerret ndaj shoqes së motrës

E tradhtoi me të dashurin, Khloe Kardashian hakmerret ndaj shoqes së motrës

20:56, 24/02/2019

Jordyn Woods ka modeluar për markën e veshjeve të Khloe Kardashian që nga viti 2016, por duket se këtyre ditëve u erdhi fundi.

Khloe mori vendimin pas skandalit se 21-vjeçarja e tradhtoi me të dashurin dhe babain e fëmijës së saj, Tristan Thompson.

Raportohet se basketbollisti u kap duke u puthur me Jordan, e cila mori famë të madhe falë miqësisë së saj me motrën e vogël të Khloe, Kylie Jenner.

Tradhtia mendohet se ndodhi gjatë një feste në shtëpi dhe ngjarja u mor vesh nga ylli televizioneve.

Motrat e famshme kanë hequr Jordyn nga mediat sociale dhe thuhet se është larguar nga rezidenca e Kylie, ku edhe jetonte.

Gjithashtu Jenner uli çmimin e linjës së kozmetikës Kylie Cosmetics 'Jordy', që i vendosi emrin e mikës së saj më të mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco