FOTO/ Arbenita Ismajli veshi fustanin e kopjuar prej saj reagon ashpër Kim Kardashian

FOTO/ Arbenita Ismajli veshi fustanin e kopjuar prej saj reagon ashpër Kim Kardashian

12:51, 21/02/2019

Modelja e njohur Arbenita Ismaili siç duket tani do të ketë problemi me yllin e reality showt të njohur ‘Keep up the with Kardashian’ Kim.

Arbenita ka pozuar pak kohë më parë për kompaninë e njohur të veshjeve Misguided USA, ku është shfaqur me një fustan identik të kopjuar nga Kim Kardashian.

Image

Siç duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer Kim Kardashianit dhe me nje status të publikuar në rrjete sociale ka shpërthyer pasi nuk është hera e parë që kjo kompani ka kopjuar dizenjot e saj.

'Është shkatërruese të shohësh këto kompanitë e modës që kopjojnë modelet që kanë marrë gjakun, djersën dhe lotët e projektuesve të vërtetë, të cilët kanë dhënë gjithçka për idetë e tyre origjinale”, shkruante Kim.

Ylli 38-vjeçar i reality show-t kërkon 10 milionë dollarë shpërblim nga kompania, raporton TMZ.

ImageKim Kardashian

ImageArbenita Ismaili

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment