FOTO/ Si reaguan njërëzit kur kjo menaxhere doli në rrugë më fustanin si të Kim Kardashian

FOTO/ Si reaguan njërëzit kur kjo menaxhere doli në rrugë më fustanin si të Kim Kardashian

11:27, 21/02/2019

 Kim Kardashian dy ditë më parë theu rrjetin me një fustan që mbante veshur.

Bëhet fjalë për fustanin “Thierry Mugler”, i cili në fakt e ekspozonte gjoksin më shumë seç duhej.

Ky fustan tashmë është porositur nga mijëra femra, por që të veshësh një fustan të tillë duhet shumë guxim.

“The Sun” ka bërë një provë me një menaxhere, e cila ka pranuar ta veshë një fustan të tillë për të parë reagimet e njerëzve.

32-vjeçarja ka treguar se e kishte të vështirë të ecte, pasi gjatë gjithë kohës ishte nën rrezikun e ekspozimit të gjoksit dhe si burrat edhe gratë, nuk mund t’ia ndanin sytë 32-vjeçares.

Pamjet e së cilës tashmë janë bërë virale.

Gjithashtu më tej menaxherja që kreu eksperimentin shtoi: "Unë kam një gjoks natyral të madh, por normalisht nuk dal në publik me veshje të tilla. 


Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment