FOTO/  Elita Rudi zbulon potretin e të birit por mbetem te emri shumë i veçantë të vogëlushit

FOTO/ Elita Rudi zbulon potretin e të birit por mbetem te emri shumë i veçantë të vogëlushit

11:11, 21/02/2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme.

Moderatorja  solli në jetë një djalë dhe lajmin publik e ka bërë mamaja e Gjikos përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it, ku zbuloi dhe gjininë e bebushit.

Por ditën e sotme moderatorja ka shuajtur kuriozitetin e të gjithëve pasi ka publikuar një foto të vogëlushit dhe njekohësisht ka bërë të ditur dhe emrin e tij që qenka shumë i veçntë, Zëri.

’Mbrëmjen e djeshme Zoti na bekoi medjalin tonë Zëri Gjikolli.Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska’ ka shkruajtur Elita krahas fotos së vogëlushit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment