FOTO/ Beqar apo i lidhur? Flori Mumajesi na shuan kuriozitetin në lidhje me statusin e tij

FOTO/ Beqar apo i lidhur? Flori Mumajesi na shuan kuriozitetin në lidhje me statusin e tij

11:00, 21/02/2019

Flori Mumajesi është padyshim personazhi më i komentuar i momentit kjo vjen dhe për asryen së kantautori është shumë aktiv në rrjete sociale.

E megjithatë vazhdojmë të mbetemi shumë kurioz në lidhje me ‘çështjet e zemrës’ kur vjen fjala tek Flori Mumajesi sepse ai vetë na konfuzon me postimet që bën dhe me emrat që aludohen në mediat rozë përsa i përket personave që mund të ketë në krah.

Por ditën e djeshme me anë të një postimi në Instastory ku në qendër të vëmendjes është ndryshimi i stilit të jetesës së një djali pas ndarjes, të cilit i rikthehet liria, i rikthehet profili i Instagramit dhe tashmë mund të pëlqejë çdo foto që shikon, ndërsa shprehet: “Sa mirë ndihem që u riktheva' është një mënyrë që kantaautori na tregoi se ai nuk është në një romancë.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment