FOTO/ Një lajm i gëzueshëm vjen nga ish banori i Big Brother Albania Enkelejd Mezini

FOTO/ Një lajm i gëzueshëm vjen nga ish banori i Big Brother Albania Enkelejd Mezini

10:16, 21/02/2019

Besoj se ju kujtohet ish banori  i 'Big Brother Albania' Enkelejd Mezini i cili fitoi zemrat e të gjithëve me pamjen e tij dhe tipin.

Por më pas Enkeledi zgjodhi të largohet nga vëmëndja e mediave dhe të vazhdonte jetën e tij.

Ditën e djeshme sipas ‘Blitz.al’ ish konkurenti i njohur u bë baba për herë të parë.

Sipas burimeve ai dhe partnerja e tij u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuar me emrin Ella.

Siç është dhe mësuar ish banori i  Big Brother zgjodhit të largohej në Amerikë dhe atje ka vazhduar karrierën e tij si aktorë.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment