FOTO/ Zbulohet emri i veçantë i djalit të Elitës dhe Gjikos

FOTO/ Zbulohet emri i veçantë i djalit të Elitës dhe Gjikos

10:00, 21/02/2019

Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë!

Moderatorja ka sjellë ditën e djeshme në jetë një djalë.

Lajmin publik e ka bërë mamaja e Gjikos përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it, ku zbuloi dhe gjininë e bebushit.

Image

“Ndjenjë e veçantë! Nga sot,gjyshe!”- shkruan ajo në përshrimin e fotos. Një tufë me lule në të cilën shkruhej: “It’s a boy!”

Tani të gjithë jemi në pritje që çifti të hedh një foto të vogëlushit të sapo ardhë në jetë njëra nga ndjekëset e mamasë së Gjikos ka zbuluar pa dashje emrin e bebit.

Siç duket vajza në fjalë është mike e familjes dhe me urimin e saj ka treguar se bebi i Gjikos dhe Elitës dotë mbajë emrin Troi.

’Shumë urime pastë një jetë të gjatë dhe të lumtur bebi Troi’ shkruan komentuesja. Megjithesë pritet dhe konfirmimi nga çifti.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment