FOTOT/ Bukuroshja e kolme kërkon mashkull për të mbetur shtatzënë

FOTOT/ Bukuroshja e kolme kërkon mashkull për të mbetur shtatzënë

23:35, 19/02/2019

Lauren Goodger ka treguar format e saj në disa postime në snap...derisa ka treguar se është në kërkim të mbetjes shtatzënë pasi që kërkon ta këtë një bebe

Ajo ka pasur një status të lidhje shumë jo konstant kohëve të fundit.

Por, ajo ka treguar edhe sonte se është njëra prej femrave më të dashura në botë derisa kashpërndarë një video në Instagram ku tregon barkun e saj dhe format seksi.

Ish ylli 31 vjeçar i Toëie ka bërë edhe një intervistë më përcjellësit e saj derisa ka treguar për herë të parë se dëshiron të mbetet shtatzënë pasi që ka dëshirë ta këtë një bebe.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco