FOTO/ E zhveshur në dritaren e hotelit në Tiranë, vajza që po çmend rrjetet sociale

FOTO/ E zhveshur në dritaren e hotelit në Tiranë, vajza që po çmend rrjetet sociale

17:36, 18/02/2019

Është padyshim fotoja më e komentuar për momentin dhe që po bën xhiron në rrjetet sociale. Një vajzë e zhveshur që shfaqet në fasadën e një prej hoteleve më luksoze në Tiranë.

Siç duket vajza ka harruar që ndodhet në një prej zonave më të populluara të kryeqytetit dhe ku syrit të kureshtarëve nuk I shpëton asgjë.

Nuk kanë munguar as komentet ironike: "Kullat e Ramës dhe Lali Erit, sjellin zhvillim, hapin vende të reja pune, rrisin ekonominë! Premtim i mbajtur".

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment