VIDEO/ A ju zbeh pasioni pas ardhjes së fëmijës? Ja si përgjigjet Vesa Luma

VIDEO/ A ju zbeh pasioni pas ardhjes së fëmijës? Ja si përgjigjet Vesa Luma

22:50, 15/02/2019

Një super takim i sotshëm i moderatorit të IN tv Ermal Peçi me këngëtaren tejet të dashur Vesa Luma.

Në rikthimin e saj disa ditor në Tiranë, Vesa gjeti kohën për Ermalin duke zbuluar me të projektet e reja por edhe jetën në Zelandën e Re.

Moderatori e pyeti për ndarjen e shkruajtur shpesh nga portalet mes saj dhe Big Basta teksa ajo shtoi se tashmë janë mësuar me këto fake news.

Vesa tregoi unazën në gisht duke shtuar se janë shumë të lumtur. Nisur nga hiti i saj 'Jemi dhe s'jemi' Ermali i bëri një interviste rreth jetës në çift.

A janë ata të dy çifti i mëngjeseve romantike? Cili puth më shpesh? A zbeh ardhja e një fëmije pasionin në çift? Vesa qesh dhe thotë:
 

'Normal që ndodh. Në mëngjes i ke duart direkt tek .... s'po e them tamam, i ke tek pelenat e djalit (qesh). Por i lëmë gjerat për në darkë'. 

Kush bën me shpesh dhurata? Si i kanë ndarët detyrat ndaj djalit? Çfarë e bën seksi Gerin, në sytë e Vesës? Zbuloni gjithçka në videot e mëposhtme:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment