VIDEO/ 'Please me'- njihuni me super bashkëpunimin mes Cardy B dhe Bruno Mars

VIDEO/ 'Please me'- njihuni me super bashkëpunimin mes Cardy B dhe Bruno Mars

22:40, 15/02/2019

“Please me”, mban titullin kënga e re e reperes, Cardi B në bashkëpunim me Bruno Mars.

Ky projekt i dyshes është lansuar për ditën e të dashuruarve pa videoklip dhe për pak orë ka kaluar një milion shikime në YouTube.

Cardi B është një nga reperet më të famshme dhe më “IN” në botë, projektet e së cilës pëlqehen mjaft shumë edhe pse shfaqet tejet sensuale në klipe.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment