E bujshme/ Elisa Dushku është shtatëzënë

E bujshme/ Elisa Dushku është shtatëzënë

22:06, 15/02/2019

Aktorja e njohur shqiptare Elisa Dushku është shtatëzënë.

Vetë Eliza ka konfirmuar shtatzëninë edhe pse ajo zakonisht është shumë diskrete.

“Jemi shumë të emocionuar. Ne u martuam në gusht dhe prandaj ky vit është edhe më i veçantë për ne.

Dushku ka mbajtur gjithçka shumë private rreth lidhjes me babin e 4 fëmijëve, por shpalljen e fejesës dhe propozimin për martesë zgjodhi ta ndante publikisht.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment