FOTO/ Gati sa nuk i shpërthejnë, bukuroshja i shtang të gjithë për Shën Valentin

FOTO/ Gati sa nuk i shpërthejnë, bukuroshja i shtang të gjithë për Shën Valentin

19:50, 15/02/2019

Chloe Ferri ka kaluar një natë romantike për Shën Valentin. E veshur me një fusdtan të shkurtër ajo tregon format e saj super seksi.

Ylli i Geordi Shore  u prit në shtëpi  plot me fleta trëndafili nga një gjest romantik i të dashurit për Ditën e Shën Valentinit.

Kur Chloe Ferry dhe Sam Gowland kanë festuar dashurinë e tyre në “The Toon”, bashkë me aktorë të Geordie Shore me yjet Bethan Kershaw dhe Beau Brennan në “Tomahawk Steak House” në Newcastle të enjten në mbrëmje.

Ylli i MTV-së (23) ka treguar se ende është në formë pavarësisht thashethemeve se ajo është trashur më shumë se duhet.

 

ImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment