VIDEO/ Brexit zhvesh moderatoren në studio, ja pamjet

VIDEO/ Brexit zhvesh moderatoren në studio, ja pamjet

18:17, 15/02/2019

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli.

Moderatorja Rachel Jonson hoqi bluzën duke tregur gjokson në mëmyrë që të fitonte sa më shumë audiencë.

"E di se është e vështirë të dëgjohesh për Brexit në këto ditë" tha ajo dhe pastaj hoqi bluzën.

Dalja nudo në studoi i shokoi edhe bashkëbiseduesit e tjerë të panelit.

Shkoni videon:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment