FOTO/ Këngëtarja shokon fansat me postimin e fundit, ja si duket

FOTO/ Këngëtarja shokon fansat me postimin e fundit, ja si duket

21:13, 13/02/2019

Këngëtarja Kuqi ka postur në profilin e saj në Instagram disa nga foto nga koleksioni më i fundit i saj.

Në fotot e postuara ajo duket tejet seksi.

Yllka paraqitet në këto foto me një fustan të gjelbër derisa në pah vënë gjoksin e saj.

Ajo ka falëndëruar skuadrën e saj për këto fotografi, e cila pos Osmanit përbëhej edhe nga Kaci Lleshi, Sellma Kosumovic, Merita Qaushi dhe Dea Mehmeti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment