FOTO/ Rozana Radi tregon si vite ka e lidhur me të dashurin e saj

FOTO/ Rozana Radi tregon si vite ka e lidhur me të dashurin e saj

17:18, 11/02/2019

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi është kujdesur gjithmonë që jetën e saj private ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Ndonëse ajo prej disa vitesh është duke përjetuar një histori dashurie, shumë pak dihet rreth personit i cili i ka rrëmbyer zemrën apo edhe historisë së tyre të dashurisë. Megjithatë së fundmi moderatorja ka bërë një përjashtim dhe për herë të parë ka zbuluar se historia e saj e dashurisë ka nisur më herët nga sa e mendonit. Nëpërmjet një përgjigjeje për fansat Rozana ka zbuluar se me të dashurin e saj, Shpëtim Karakushi ka 6 vite e lidhur.

Dyshja janë parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit, pasi Shpëtimi është kujdesur që në eventet e rëndësishme të partneres së tij të jetë gjithmonë pranë.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco