FOTO/ Jeta luksoze e Françeska Jaçes, modelja zbulon si u bë e pasur

FOTO/ Jeta luksoze e Françeska Jaçes, modelja zbulon si u bë e pasur

10:52, 11/02/2019

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte.

Ditën e djeshme, Françeska i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ dhe njëri prej tyre e ka pyetur bukuroshen shqiptare se si arrin ta përballojë jetën e luksit që bën.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, e pyeti ai, ndërkohë që Françeska i ka shpjeguar se si ka arritur të bëhet e pasur.

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë”, ka shkruar ajo duke i shuar kuriozitetin të gjithëve.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tarasi11/02/2019 22:41

Nje vajze nga fshati e re dhe e bukur pas viteve 90-te emigroi ne Itali. Pasi qendroi disa vite atje, kthehet ne vendlindje akoma me e bukur dhe dhe e pasur. Nje shoqe e saj e pyet se si ja kishte kaluar ne Ital? Me shume çiltersi ajo ia kthen : Si nuk e paskam ditur qe paret i pakam pasur ne mes te shaleve!!!!!!!!!

FILANTROPI dt 11 SHKURT 201911/02/2019 11:36

FRANÇESKA pse moj po të hash njëherë në ditë bëhesh e pasur?...Nuk po na tregoesh e sinqertë.Se si i fiton gjithë ato para vetëm një budalla nuk e kupton....

Shto koment

Denonco