Shpërthen Rezart Veleshnja ndaj ish të dashurës: Ordinere, plehra kishte 4 lidhje paralele!

Shpërthen Rezart Veleshnja ndaj ish të dashurës: Ordinere, plehra kishte 4 lidhje paralele!

11:28, 10/02/2019

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar.

’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri...

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj më një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha ‘ ka shkruar në disa postime Rezarti.

Më pas ai ka zbuluar  se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Image

 

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Meta11/02/2019 12:07

Sta ka njeri fajin qe nuk e qi dot ti! Prandaj ta qijne te tjeret! Po ste cohet mer ndonje viager o "bure" i dheut.

Tata11/02/2019 02:20

Shume turp per gjuhen qe ke perdorur more djale, e mban veten per njeri te kulturuar Gjuha kocka ska e kocka thyen, Sido te kete bere ti trego veten tende kush je, Po paske qene nji hupsh qe nuk paske ditur te mbash nje femer

Sefer Daja 10/02/2019 13:52

Nuk e di se pse jeni ndarë e si jeni ndarë. As nuk ju njoh fare. Por nëse i ke thënë vërtet ti këto gjëra për ishin tënd atëherë TURP për ty!

Shto koment

Denonco