Jonida Maliqi: Më vjen turp të flirtoj

Jonida Maliqi: Më vjen turp të flirtoj

08:47, 10/02/2019

 Së fundmi e thirrur në emisionin ‘Thumb’ ishte këngëtarja që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizionin e këtij viti JonidaMaliqi.

Si rrallë herë Jonida foli dhe për jetën e saj private mbas divorcit.

Këngëtarja u shpreh se nuk i pëlqen të flirtoj dhe të jetë ajo që hedh hapin e para.

’Unë jam njeri që nuk jap shumë hapësira, vetëm njërëzve të afërm. Kanë nrdyshuar gjërat ose unë kam mbetur me të vjetrën. Për mua janë pak të shëmtuar këto rrjete sociale ku pretedojnë njërëzit të të bëjnë për vete. Nëse dikush  të pëlqen, duhet të ketë kurajo të të komunikoj me ty dhe jo të të shohi dhe pastaj të shkruaj në Instagram. Jam pak old school'.

'Unë nuk di as të gjuaj më falni se nuk doja të thoja këtë. Paçka dukem natyrë komunikueshme, ekspresive. Reagoj por më  vjen zorë të shikoj sepse mendoj që flirtimi nis duke parë'.

E pyetur nëse mendon që do të jetë ndonjëherë që ajo të hedh hapin e para Jonida u përgjigj: Jo jo kurrë s’ka për të ndodhur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco