Aktori i humorit i shokon të gjithë: Kur unë fle me gruan, nëna futet në ...

Aktori i humorit i shokon të gjithë: Kur unë fle me gruan, nëna futet në ...

23:56, 09/02/2019

Eglein Laknori është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Ai prej disa kohësh është pjesë e stafit të spektaklit ‘Duplex’.

Gjatë mbrëmjes së sotme, Eglein ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, ku ka treguar më parë se talentin e ka të trashëguar nga e ëma.

Gjithashtu, ndër të tjera aktori ka treguar çfarë ndodh në mëngjes në dhomën e tij të gjumit me nënën dhe gruan.

Eglein Laknori: Në mëngjes, se ne i kemi dyert e shtëpisë të hapura, nuk i kemi me çelës apo duhet të trokasim. Futemi dhe nuk e kemi problem. Në mëngjes kur fle unë me Anën, futet te dhoma me një palë dylbi.

Rudina Dembacaj: Ana çfarë thotë për këto veprime?

Eglein Laknori: Asgjë fare. Ne jemi një treshe shumë e lumtur në shtëpi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco