VIDEO/ Profesoresha ‘luan mendsh’, del nudo para syve të gazetarit

VIDEO/ Profesoresha ‘luan mendsh’, del nudo para syve të gazetarit

17:31, 09/02/2019

Victoria Bateman është kthyer në profesoreshën më të përfolur në mediat britanike.

Kjo e fundit doli nudo gjatë kohës që John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, po e intervistonte.

Ajo është parimisht kundër daljes së Britanisë nga BE dhe në trup kishte shkruar “largimi nga BE e lë Britaninë lakuriq”.

Gazetari e akuzoi profesoreshën se duke dalë në këtë mënyrë kishte fyer pjesën më të madhe të popullsisë britanike.

Bateman tha:

"E para, Brexit e lë ekonomike britanike të ekspozuar. E dyta është se Brexit ka nxitur disa ndjenja kundër emigrantëve, dhe e treta, Brexit ekspozon dështimet e qeverisë së kaluar”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco