FOTO/ Enca shtrydh gjoksin, fansave iu ikën truri

FOTO/ Enca shtrydh gjoksin, fansave iu ikën truri

16:53, 09/02/2019

Pasi mbrëmjen e djeshme përshëndeti fansat më një foto, ku fokusi ishin të pasmet bombastike, këtë të shtunë në mëngjes këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur t’i zgjojë ndjekësit e saj me një ‘dhuratë’ tejet bujare.

Me pozën e saj të preferuar, Enca ka mbledhur gjoksin e saj gjigant me krahë, sikur po e shtrydh, dhe ka u uruar të gjithëve një ditë të bukur nga Prishtina.

Veshur me të kuqe, ajo është një tundim për fansat, që nuk i kanë kursyer aspak komentet në postimin e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco