FOTO/ Kjo është shqiptarja që po 'çmend' Italinë, po e djeg Instagramin!

FOTO/ Kjo është shqiptarja që po 'çmend' Italinë, po e djeg Instagramin!

16:20, 09/02/2019

Jori Delli është emri i shqiptares, e cila ka "çmendur" të gjithë Italinë me format e saj bombastike.

Ajo u bë e njohur verën e vitit të kaluar, kur u shfaq në “Sportitalia”.  Jori është rritur në Torino dhe ka punuar në këtë vend si modele që e vogël.

Në profilin e saj në Instagram ajo poston foto të cilat nuk lënë vend për imagjinatë. 23-vjeçarja është cilësuar si një yll në ngjitje në Itali.

Gjithashtu ajo është një tifoze e zjarrtë e Milanit. Më poshtë po ju sjellim fotot e 23-vjeçares dhe mund të themi vetëm se ajo është një yll i vërtetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco