FOTO/ Anxhelina Hadërgjonaj ndryshon look dhe duket më bukur se kurrë

FOTO/ Anxhelina Hadërgjonaj ndryshon look dhe duket më bukur se kurrë

15:32, 09/02/2019

Ndonëse prej kohësh i ka munguar tregut muzikor shqiptar Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të mbetet në qëndër të vëmëndjes së media dhe shumë e ndjekur në rrjete sociale.

Këngëtarja shpesh shkakton reagime të ndryshme me veshjen dhe lookun e saj.

Dhe ditën e sotme ajo i ka suprizuar fansat e saj me ndryshimin e bërë.

Ajo ka zbuluar në ‘Instagram’ se nuk bën më pjesë në grupin e bjondeve.

Këngëtarja ka lyer flokët e zeza, duke u kthyer kështu në brune.

Edhe pse ky nuk është një ‘look’ i ri për të, ajo i ka surprizuar të gjithë me këtë ndryshim pas kaq shumë kohësh.

Nuk e dimë nëse Anxhelina ka përdorur paruke, por duhet ta pranojmë se duket më bukur se kurrë.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco