FOTO/ I ofendon vajzën, Sabiani i 'përvishet' fansit

FOTO/ I ofendon vajzën, Sabiani i 'përvishet' fansit

13:49, 09/02/2019

Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun Sabianit,  Keisi Medini është kthyer një ndër vajzat më të komentuar në media.

Ajo ka tërhequr vëmëndjen jo vetëm për fotot provokative që publikon herë pas herë por së fundmi dhe për talentin në muzikë.

Gjithashtu modelja ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe me të atin  dhe i sheh shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit.

Ndërsa ditën e djeshme Keisi ka publikuar në profilin e saj një foto shumë provokuese, por komenti i saj ishte akoma më shumë provokues duke bërë kështu që një ndjekëse e saj në Instagram të komentonte negativisht mbi këtë foto.

Ky koment i pakëndshëm ka rënë në sy të super babait protektor të Keisit dhe ai i është përveshur mirë komentueses duke e lënë atë pa fjalë.

’Të plasi zemra, ka dhe kështu s’ke ci bën kujdes princesha ime se del me humbje.’ka shkruar në koment Sabiani.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco