Çmendet Messi, kërcimi i tij në një koncert do t’ju lërë pa fjalë! S’e keni parë kurrë në këtë gjendjeii

Çmendet Messi, kërcimi i tij në një koncert do t’ju lërë pa fjalë! S’e keni parë kurrë në këtë gjendjeii

20:25, 04/02/2019

Prezantimi i shfaqjes së re të dedikuar Messit nga kompania Cirque du Soleil ishte një event, që përfshinte të gjithë skuadrën e Barcelonës, në një parti të ndjekur nga shumë fytyra të njohura nga bota e showbizzit.

Mes tyre ishte edhe këngëtari René Pérez, i cili arriti t'u tregojë të gjithëve një tjetër version të Messit, shumë të ndryshëm nga ai për të cilin jemi mësuar.

Në ritmet e një prej këngëve të tij, në fakt, ai arriti të përfshinte në skenë në një kërcim edhe Lionel Messin, Luis Suarezin dhe Jordi Alban, të cilët deri në atë moment kishin kontribuar në "koreografi" vetëm duke lëvizur vetëm kokën. Por pastaj, të tre ata u rrëmbyen nga ritmi dhe filluan të kërcejnë të gjithë së bashku si të çmendur...

 


 

 

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco