VIDEO/ Kërcimi i kësaj vajze është bërë hit në rrjete sociale

VIDEO/ Kërcimi i kësaj vajze është bërë hit në rrjete sociale

19:23, 04/02/2019

Atmosfera e mirë në një klub nate në Glasgow të Skocisë, e bëri një adoleshente të kërcente në mënyrë shumë entuziaste.

Por situata doli jashtë kontrollit, kur ajo nisi të rrotullohej me kokë poshtë, e trullosur nga lëvizjet e tepruara.

Kjo bëri që të përplasej në dysheme, e pafuqishme të ngrihej në këmbë dhe të qëndronte në takat e larta.

Pamjet, që janë bërë virale, e tregojnë atë teksa e ndihmojnë të ngrihet, pasi kërceu dhe bëri parkatën në një hapësirë të papërshtatshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco