FOTO/ Lori Hoxha është shëndoshur dhe fajin e kanë fansat e saj

FOTO/ Lori Hoxha është shëndoshur dhe fajin e kanë fansat e saj

15:47, 04/02/2019

Blogerja Lori Hoxha është padyshim një nga personazhet që komentohet më së shumti në media.

Ajo numëron me mijëra ndjekës në Instagram ku është dhe shumë aktive.

Mirëpo duke qënë se është personazh publik Lori shpesh herë merr dhe komente negative dhe mesazhe aspak të këndëshme.

Së fundmi blogerja është ankuar dhe iu është kundërvënë fansave duke i fajësuar për kilet e tëperta që ajo ka marrë kohët e fundit.

 Të paktën kështu ka lënë të kuptohet ajo vetë në postimin e fundit në Insta Story ku shkruan:

“Më shkruani gjithë këto budallallëqe përditë dhe askush nuk më tha për ‘Heathrow Injection’?”

‘Injeksioni Heathrow’ është një fjalë që përdoret për personat që shtojnë në peshë kur emigrojnë drejt Anglisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco