FOTO/ Rashel Kolaneci sapo na prezantoi me look-un e ri dhe është një Uau

FOTO/ Rashel Kolaneci sapo na prezantoi me look-un e ri dhe është një Uau

15:31, 04/02/2019

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Që në momentin e parë kur u shfaq në ekran, Rasheli u komentua për lookun e  saj dhe për fotot sensuale që poston në rrjetet sociale ku shpesh herë tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj.

Por ditën e sotme modelja i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me ndryshimin në look.

Modelja në një foto të postuar në Istastory ka treguar se ka prerë flokët ku shkruan: ‘New look ( pamje e re) .

Mund të themi se modelja nuk njihet nga ky ndryshim dhe me të vertetë që duket uau.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco