FOTO/ ‘Gjyshja ime i ka të pasmet më të mira’ /Ja si i përgjigjet fansit të saj Enca

FOTO/ ‘Gjyshja ime i ka të pasmet më të mira’ /Ja si i përgjigjet fansit të saj Enca

14:52, 04/02/2019

Këngëtarja Enca Haxhia është vënë gjithmonë në qëndër të vëmëndjes së media rozë jo vetëm për fotot provokative që ajo publikon herë pas here por edhe për veshjen ekstravagante.

Edhe  së fundmi në këngën e saj më të re ‘’Balad’’, së bashku me videoklipin u komentua gjerë për veshjet e përzgjedhura.

 Dhe më pas për t'ju mbyllur gojën të gjithëve, këngëtarja postoi një imazh ku tregon të pasmet, thjesht sepse do dhe mundet!

Dhe këto kritika ajo i ka ilustruar më së miri me bisedën mes saj dhe një fansi të saj.

’Gjyshja ime i ka pasmet më të mira se ty, besomë’ i shkruante fansi i saj për foton ku Enca kishte publikuar të pasmet.

‘A ja shef shpesh bythën gjyshes’ ja ka kthyer përgjigjen Enca ndjekësit, i cili ka nisur të qesh me përgjigjen e Encës.     

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco