FOTO/ Këngëtarja Adelina Tahiri humb njeriun më të afërt

FOTO/ Këngëtarja Adelina Tahiri humb njeriun më të afërt

14:11, 04/02/2019
A+ Aa A-

Sot është një ditë zie për familjen e këngëtares Adelina Tahiri.

 Në një foto të publikuar në Instastory Adelina ka shkruajtur:

 ‘Pushofsh në paqe  e dashur’ duke e shoqëruar foton me emoji engjëlli.

Burime për “Prive’ kanë mësuar se këngëtares i ka vdekur vajza e dajës.

Në këto ditë të vështira, i shprehim ngushëllime këngëtares dhe gjithë familjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco