FOTO/ Marina sfidon hapur Luanën

FOTO/ Marina sfidon hapur Luanën

14:02, 04/02/2019

Janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.  

 Marina dhe Luana janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe këtë e shohim fare mirë edhe në rrjetet sociale ku duken jo vetëm si motra, por edhe si shoqe të ngushta.

Ato tërheqin shpesh vëmendjen e ndjekësve në Instagram me dedikimet e thumbimet për njëra-tjetrën dhe këtë herë nuk është “sebepi” motra e madhe Lira.

Para disa ditësh Luana pozoi me pizhama në mes të rrugës, të njëjtën gjë ka bërë edhe Marina duke e sfiduar, pasi ka publikuar një video në makinë.

“Duke i bërë sfidë Luana Vjollcës me pizhame.”- shkruan Marina krahas postimit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco