FOTO/ Pas ndarjes së bujshme me iranianin, Morena Taraku flet për lidhjen e re

FOTO/ Pas ndarjes së bujshme me iranianin, Morena Taraku flet për lidhjen e re

12:47, 04/02/2019

 Morena Taraku është këngëtarja e cila përflitet më së shumti për jetën luksoze duke nisur nga makinat e shtrenjta, veshjet firmato, udhëtime nga njëri cep i botës në tjetrin.

Këngëtarja gjithashtu është komentuar gjatë për pozat provokuese që publikon në Instagram dhe për jetën e saj private.

Image

 Pas ndarjes së bujshme me iranianin Sasha Sobhani ndarje e cila u komentua gjatë dhe pasoi me deklarata thumbuese nga të dyja palët tashmë duket se Morena Taraku ka gjetur dashurinë e re.

Dhe këtë e ka treguar vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instatoryn e saj.

Ajo tregon se meqënëse Shën Valentini po afron, ka filluar të mendohet për dhuratën që do ti bëj të dashurit.

'14 shkruti po vjen dhe unë':

Ndërkohë që kërkon në Google ‘Dhurata më të mira dhe të shtrenjta për të dashurin tim’ duke lënë të kuptohet se këngëtarja tashmë është në një lidhej.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco