FOTO/  Noizy shkruajti 'kaq ishte', por çfarë mendon Oriola për ‘sherrin’ mes tyre

FOTO/ Noizy shkruajti 'kaq ishte', por çfarë mendon Oriola për ‘sherrin’ mes tyre

12:09, 04/02/2019

Pak ditë më parë u shkruajt gjatë në media se Noizy dhe modelja e njohur Oriola Marashi janë zënë.

Thashethemet nisën nga fakti që dyshja nuk e ndiqnin më njeri tjetrin në Instagram.

Madje dshja për një kohë të gjatë nuk janë parë bashkë ndërkohë që dikur i shihnim shpesh bashkë.

Por ditën e djeshme reperi tregon se Oriola ka nisur sërish ta ndjek atë në Instagram dhe shkruan:

‘Kaq ishte’ duke lënë të kuptohet se dyshja e kanë shuar sherrin dhe janë pajtuar.

Image

Pas Noizyt ka ardhë dhe reagimi i modeles.

Ajo ka publikuar në Instastory  një foto ku e ka përkrahur Noizy-n në një koncert dhe një tjetër ku shihen një vit më parë në festën private që mbajti Elvana Gjata për ‘3’ EP dhe për ditëlindjen e këngëtares dule lënë të kuptohet se çdo gjë midis tyre është rregulluar.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco