Bukuroshet britanike shkëmbejnë puthje lesbike në taksi

Bukuroshet britanike shkëmbejnë puthje lesbike në taksi

20:10, 30/01/2019

Bukuroshet britanike, Chloe Ferry dhe Bethan Kershaw, kanë shkëmbyer puthje të zjarrta në pjesën e pasme të një taksie gjatë një nate të shfrenuar.

Bethan është një nga anëtaret më të reja të “familjes” së serialit britanik, "Geordie Shore", këtë sezon.

Dhe, Chloe Ferry, si “senatore” e programit, i dha Bethan Kershaw një mirëseardhje shumë të ngrohtë në familje, teksa e puthi me shumë egërsi në pjesën e pasme të një taksie, ku vajzat sapo kishin hipur pas një mbrëmje argëtuese në Njukasëll.

“Vetereania” e Geordie Shore, Chloe, u tregua shumë e dashur në puthjen që shkëmbeu me Bethan.

Përveç Chloe, në trevëndëshin e pasmë të taksisë gjendej edhe shoqja e saj, Tahlia Chung, e cila përfitoi nga përkëdheljet e ngrohta të dyshes së biondeve seksi.

Ndërkohë, të treja vajzat nxorën në pah format e tyre bombastike, teksa kishin veshur fustane që i zbulonin të pasmet dhe gjoksin shpërthyes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco