Jennifer Lopez ngre temperaturat me foton në Instagram

Jennifer Lopez ngre temperaturat me foton në Instagram

18:43, 30/01/2019

Ajo u ka bërë thirrje fansave dhe të famshmëve të tjerë që t’i bashkohen sfidës së saj 10 ditore pa sheqer dhe pa karbohidrate.

Por duket se edhe vetë Jennifer Lopez kishte nevojë për pak motivim, përderisa ditët e regjimit të saj strikt po vinin drejt fundit.

49-vjeçarja postoi një foto frymëzuese në Instagram, duke treguar trupin e saj mahnitës.

Në foto, Jennifer pozoi pranë një oxhaku, veshur me pantallona të jogas.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco