Luana Vjollca merr vendimin e papritur: 'Nuk kthehem më...'

Luana Vjollca merr vendimin e papritur: 'Nuk kthehem më...'

17:24, 30/01/2019

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca është një nga femrat aktive, e cila përveç modelimit ka testuar veten disa herë edhe në këngë.

Por orët e gjata të punës, madje deri në të gdhirë, duket se e kanë lodhur Luanën. Kjo duket dhe nga postimi i fundit ku ajo mezi pret të marrë pushime dhe madje goxha të gjata.

"Kur t'i marr pushimet, pa një muaj nuk kthehem", shkruan Luana, duke lënë të kuptohet se do të qëndrojë larg të gjithëve dhe jo aktive për plot një muaj. Nuk dihet ende se kur do ta bëjë këtë shkëputje Luana.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco