FOTO/ Pas fejesës së Eni me Genc Prelvukaj, Greta e pranon: Nuk shkoj mirë me ...

FOTO/ Pas fejesës së Eni me Genc Prelvukaj, Greta e pranon: Nuk shkoj mirë me ...

14:21, 30/01/2019

Këngëtarja Eni Koçi zyrtarizoi lidhjen esaj me Genc Prelvukaj vetëm disa muaj më parë

Prej më shumë se një viti Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë qënë shumë të komentuar në media për lidhjen e tyre.

Ishte eventi “Op Labi party 2019”   i organizuar më 17 dhjetor në Kosovë, ku Eni dhe Genci u shfaqën duke hyrë të kapur për dore dhe Genci pranoi për herë të parë lidhjen e dashurisë.

Mendohet se këngëtarët e kanë çuar lidhjen e tyre në një stad tjetër, duke e zyrtarizuar pasi të dy këngëtarët mbajnë unazë në gishtin e fejesës.

Image

Mirëpo pas zyrtarizimit të lidhjes së tyre marrëdhëniet mes Gencit dhe Gertës janë prishur.

Këtë e ka pranuar Greta në Instastory teksa i është përgjigjur një ndjekëse.

’Si i ke marrëdhëniet me Gencin’ ishte pyetja që i drejtoi ndjekësja.

’Jëmi në krizë momentalisht’ duke prefderuar të mos jap shumë detaje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco