Miliarderit iranian të famshëm në Shqipëri i dalin FOTOT në lulet e rinisë, koha kur s’e njihte askush

Miliarderit iranian të famshëm në Shqipëri i dalin FOTOT në lulet e rinisë, koha kur s’e njihte askush

21:51, 17/01/2019

Pas lidhjes së fundit që e pati me bukuroshen shqiptare, Sasha Sobhani u bë i njohur për publikun pasi mediat shkruanin për romancën e tij.

Sasha Sobhani për publikun shqiptar u bë i njohur vitin që lamë pas, madje arriti që të bëjë për vete edhe fansa të cilët e ftonin ta vizitojë Shqipërinë, gjë të cilën edhe e bëri shkruan lajmi.net.

Duke qenë se tash është fytyrë publike dhe pasuria e tij e madhe po ashtu është në interes të publikut, fansave që i ka krijuar, sidomos atyre shqiptarë do të ju interesonte ta dinin se si dukej ai vite më parë, kur nuk ishte i famshëm.

Sasha në Instagramin e tij e ka publikuar një foto të realizuar vite më parë, saktësisht në 2009-ën. Me gjasë po e shoqërojnë disa miq dhe njëri prej tyre sot nuk jeton më.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco