FOTO/ Shkoi ta takonte femrën që njohu online, por u befasua shumë

FOTO/ Shkoi ta takonte femrën që njohu online, por u befasua shumë

22:59, 14/01/2019

Një eksperiment social është bërë për të treguar se sa keq mund të shkojë një takim online.

Një mashkull që thuhet se punonte avokat, njohu online një femër bjonde që i pëlqeu shumë. Pas shumë bisedave online ata vendosën më në fund të takohen.

Avokati shkoi në banesën e vajzës, por ndërkohë që nisi të bisedojë me vajzën dhe filluan të ledhatohen, aty hyri i dashuri me ngjyrë i vajzës.

Ai ia zbrazi xhepat avokatit dhe e detyroi të bëjë pompa, ndërkohë që i kërkoi llogari duke i thënë: “Ç’dreqin bën ti me të dashurën time?”.

Ata u njohën në rrjetin social Tinder.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment