‘Jam i martuar, rusja e bukur dhe e pasur më kërkon bashkëjetesë’, historia e shqiptarit që ka tërbuar rrjetet sociale

‘Jam i martuar, rusja e bukur dhe e pasur më kërkon bashkëjetesë’, historia e shqiptarit që ka tërbuar rrjetet sociale

20:32, 14/01/2019

Një histori e një shqiptari e publikuar në rrjetet sociale ka tronditur përdoruesit e Facebook.

Shqiptari i ka shkruar faqes së famshme Jeta Osh Qef e cila e ka publikuar historinë e tij, kurse në vetëm pak minuta janë gjeneruar me mijëra komente.

"Përshëndetje JOQ! Jam 33 vjeç, i martuar, kam 1 çun, para 3 vitesh jam njoh me një ruse në Itali. Tani jetoj në Shqipëri, e kam marr dhe gjatë veres rusen në Shqipëri, ka rënë në dashuri me mua, është shumë e bukur dhe e pasur, më ka kërkuar që të jetojmë bashkë dhe më ka thënë, që do kujdeset për djalin tim për arsyen, që më do shumë. 1 pyetje kisha unë - a ja vlen të lësh një fshatare nga Shqipëria dhe të jetosh me këtë rusen e bukur dhe të pasur?", thuhet në mesazhin e publikuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz Kulaci17/01/2019 14:59

po me gjith shpite

Shto koment

Denonco